(0312) 226 90 13
trende

Ankara’nın En İyi Butik Koleji Hangisidir? Ankara’da Güvenilir Kolejler Hangileridir?

Ankara’nın En İyi Butik Koleji Hangisidir? Ankara’da Güvenilir Kolejler Hangileridir?

Notice: Undefined index: _wpupa_attachment_id in /home/u445835425/domains/tabkoleji.k12.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 90

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u445835425/domains/tabkoleji.k12.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 90

Ankara’nın En İyi Butik Koleji Hangisidir? Ankara’da Güvenilir Kolejler Hangileridir?

Çocuklarınızın geleceğe dönük sağlam adımlar atmasında okulların önemi oldukça fazladır. Okullar söz konusu olduğunda ise birçok farklı okul seçeneğinin olduğu biliniyor. Fakat bu süreçte kapsamlı bir araştırma yapmak en iyi okulu seçmenizde yardımcı olacaktır. Butik kolejler, her öğrencinin benzersiz olduğunu ve öğrenmeye farklı bir açıdan yaklaşması gerektiğini kabul eder. Bu nedenle, öğrencilerin ilgi alanları, güçlü yönleri ve zayıf noktaları dikkate alınarak özelleştirilmiş bir eğitim programı sunar.

Butik kolejlerinin öğretmenleri, öğrencileri tanımak ve onlara bireysel destek sağlamak için öğrencilerle yakın bir ilişki kurar. Küçük sınıf ortamları, öğrencilerin daha fazla etkileşimde bulunmasına ve öğrenmeleriyle ilgili geri bildirim almasına olanak tanır. Burada bir karar verirken mutlaka detaylı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmak şarttır.

İşte tam da bu noktada TAB koleji hizmetleri devreye giriyor. Ankara’nın en prestijli kolejleri arasında yer alan ve her yıl öğrenci sayısını artırarak gelişimini sürdüren kolej kabiliyetli öğretmenleriyle en iyiyi sunar. Uzman kadrosuyla ve hızlı okuma dersleriyle kişilere en iyi hizmetleri sunmayı başarıyor. Bunun yanında öğrencilerin üniversite sınavlarına daha iyi hazırlanmasını sağlayarak etkili sınav yönetimi süreci gerçekleştirir.

Ankara’nın En İyi Koleji TAB Koleji

Son yıllarda eğitim hizmetleriyle adından sıklıkla söz ettiren TAB koleji öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla hareket eder. Öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla hareket ederek öğrencilere çağdaş eğitim modellerine dayalı bir eğitim modeli anlayışı sunar. Kolejin eğitim programlarının oluşumunda Avrupa eğitim sisteminin temel alındığı biliniyor. Bu da Ankara’da tam da beklediğiniz özelliklere sahip bir kolejde eğitim görme fırsatını beraberinde getiriyor!

Böylelikle her açıdan öğrencilere en iyi hizmetleri sunmasıyla kolej adından sıklıkla söz ettiriyor. Kolejin sunmuş olduğu hızlı okuma dersleri ve sportif aktivite dersleri öğrencilerin bireysel gelişimini artıran en önemli detaylar arasında bulunuyor. Özellikle sportif faaliyetlerin okulda sıklıkla desteklenmesi bu süreçte öğrencilerin sportif yanının gelişiminde etkilidir.  Hızlı okuma derslerinin hepsi öğrencilere ücretsiz olarak TAB koleji tarafından sunuluyor.

TAB Kolejinde Yaşam Nasıl?

TAB kolejinde yaşam söz konusu olduğunda rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri bu süreçte en önemli hizmetler arasında bulunuyor. Okulun rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri öğrencilerin stresiz bir eğitim-öğretim hayatı geçirmelerinde etkilidir. Bunun yanında okulda sınıfların geniş olmaması öğrenciler açısından oldukça önemlidir. 16 kişilik sınıflarda eğitim gören öğrenciler böylelikle her açıdan daha iyi bir eğitim anlayışına sahip olurlar.

Spor alanları da okulun en önemli faktörleri arasında bulunuyor. Futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası ve yüzme salonu okulda bulunan en önemli sportif faaliyetler arasında bulunuyor. Aynı zamanda yabancı dil eğitimi bakımından da okulun öğrencilere en iyi hizmetleri sunduğu biliniyor.

TAB Koleji İletişim Hattı

TAB kolejinin iletişim hattı veliler tarafından merak edilen konular arasında bulunuyor. Bu süreçte okulun sabah 08.30 ile 18.00 arasında iletişim hizmeti sunduğu biliniyor.  Bunun yanında kolejle iletişime geçmek istiyorsanız 0 312 226 90 13 iletişim numarasını arayarak okulla irtibata geçebilirsiniz.

İletişim bakımından tabkoleji@gmail.com adresinden de gene okulla e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilir ve hızlıca geri dönüşler alabilirsiniz. Bu süreçte gene okulun kendi web sitesi adresi üzerinde bulunan iletişim bölmesinden iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra kurs personelleri sizleri arayarak bilgilendirecektir.

TAB Koleji Öğrencilere Ne Vadediyor?

Her şeyden önce kurumsal eğitim kurumu olarak hizmet sunan TAB koleji öğrencilere başarı vadede bir kurumdur. Potansiyelli akademik kadrosuyla beraber kolejin sunduğu imkanların tamamı evrensel eğitim anlayışıyla uyumludur. Modern eğitim anlayışıyla hareket eden kolej geleceğe yönelik öğrencilerin adımlar atmasını sağlıyor. Kolej bünyesinde bulunan öğretmenlerin hepsi alanında uzmanlık vasfına sahip, çağdaş eğitmenlerden oluşuyor.

Maksimum 16 kişilik sınıflarda eğitim alan öğrenciler Feedback sistemiyle geleceğe hazırlanıyor. Sınavlara üst düzey hazırlık avantajıyla beraber alanında uzman kadrosuyla TAB koleji velilerin en çok tercih ettiği okulların başında geliyor. Özellikle eğitim koçluğu hizmetleriyle bu süreçte öğrencilerin sınav motivasyonu artırılıyor. Böylelikle öğrencilerin eğitimi dikkatli bir şekilde gözlemlenir ve başarısız öğrenciler üzerine yoğunlaşılır. Başarısız öğrencilerle özel olarak ilgilenilerek öğrencilerin başarısızlığın etkileyen faktörler tespit edilerek öğrencilerin başarısızlıkları düzeltilir.

tabkoleji

09.07.2023
13
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
TAB Koleji
TAB Koleji
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?