(0312) 226 90 13
trende

TAB Koleji’nden Gençlere Büyük İndirim

TAB Koleji’nden Gençlere Büyük İndirim

Notice: Undefined index: _wpupa_attachment_id in /home/u445835425/domains/tabkoleji.k12.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 90

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u445835425/domains/tabkoleji.k12.tr/public_html/wp-content/plugins/wp-user-profile-avatar/templates/wp-author-box-social-info.php on line 90

Ankara’da Eğitimin Öncüsünden Büyük İndirim!

TAB Koleji Mayıs Ayı Sonuna Kadar Gençlere Tam %19 İndirim Fırsatı 🇹🇷

“Gençler Bizim Gelecek Işığımız, Onlara Daha İyi Bir Gelecek ve Onlarla Daha İyi Bir Gelecek İçin Çalışmaktayız…”

Bu motto ile yola çıkarak TAB Koleji Batıkent Anadolu Lisesi ve Yenimahalle Serhat Anadolu Lisesi olarak tüm hızımızla en iyi olmaya doğru ilerliyoruz. Okullarımız Batıkent ve Yenimahalle’de sizlere en kaliteli eğitimi veren kolej olarak imkan sunma çabasındadır. Seneye tekrar denerim demeyin! Siz de TAB Batıkent Koleji ve TAB Yenimahalle Serhat Koleji‘ne gelin.

Ankara da TAB Eğitim Kurumları olarak, en iyi kolej eğitimi vermekteyiz.

Amacımız 2019 yılında Ankara’nın birçok bölgesinden gelen öğrencilerimize en iyi kolej eğitimi vermektir. Bu ve bundan önceki yıllarda sağlamış olduğumuz başarılardan dolayı Ankara’nın en iyi özel kolej önerileri arasında yer almayı başardık. Bunun sebebi ise öğrencilerimizin eksiklerini tespit ederek onlara eksikleri üzerine eğitim vermek.

Her öğrencinin ilgi duyduğu alanlar farklıdır. Bizler öğrencilerimizi her zaman ilgi duyduğu alanlarda başarılı olabilmeleri için elimizden geleni yaptık. Motive açısından ve moral açısından öğrencilerimizin her zaman yanında olduk. Sağlamış olduğumuz bu desteklerden dolayı velilerimizin desteğini kazanarak onlardan tam not almayı başardık.

Değerli velilerimiz önce kendi çocukları sonrasında çevresindeki insanlarla deneyimlerimizi paylaşmaya başladığında Ankara’nın en iyi kolej önerilerinden birisi haline geldik. Ankara’da daha kaliteli bir eğitim hizmeti almak isteyen öğrenci ve velilerimizi TAB Kolejlerine bekliyoruz.

tabkoleji

21.05.2021
27
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
TAB Koleji
TAB Koleji
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?